Parafia pw św. Tomasza Apostoła

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

MSZA ŚW. o godz. 17.30 I NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
CZWARTEK - modlitwy za zmarłych / wyp. roczne

DZISIAJ OBCHODZIMY DZIEŃ PAPIESKI POD HASŁEM „WSTAŃCIE I CHODŹMY”

Po Mszy św. zbierane będą ofiary do puszek na pomoc w wykształceniu zdolnej młodzieży.

1. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY.
  2. Bóg zapłać za posprzątanie sanktuarium mieszkańcom bloku III, w tym tygodniu zapraszamy mieszkańców bloku IV i V.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie naszej wspólnoty parafialnej, na budowę Sanktuarium i na Seminarium Duchowne w Szczecinie.
  4. Prośby i podziękowania Do Matki Bożej Fatimskiej i Dzieci Fatimskich możemy wpisywać do księgi, która jest wyłożona na stoliku.
  5. Ofiary na kwiaty możemy składac do skarbonki przy wyjściu z Sanktuarium.
  6. Zachęcamy do nabywania pamiątek z Portugalii, przysmaków pokutnych oraz losów. Ofiary przeznaczone są na Sanktuarium.
  7. 14 października w poniedziałek o godz. 18.00 spotkanie z uczniami kl. VII na modlitwie różańcowej.
  8. 15 października we wtorek o godz. 18.00 spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do pierwszej komunii św. na modlitwie różańcowej.
  9. 17 października w środę o godz. 18.00 spotkanie z uczniami kl. VIII i średniej na modlitwie różańcowej.
  10. W NASTĘPNĄ NIEDZIELĘ OBCHODZIMY PAPIESKI DZIEŃ MISYJNY. Po każdej Mszy św. zbierane będą ofiary do puszek na pomoc misjom.

Proszę o zapoznanie się z planem całonocnego czuwania z 21 - 22 października. Kartki na wypominki proszę o wyraźne wypisanie i złożenie na tacę lub w zakrystii, ofiary są przeznaczone na dokończenie sanktuarium.

DZISIAJ O GODZ. 19.00 ZAKOŃCZENIE OBJAWIEŃ FATIMSKICH, KTÓRYM BĘDZIE PRZEWODNICZYŁ KS. GRZEGORZ WEJMAN

W SPRAWIE PIELGRZYMEK DO SANKTUARIUM proszę kontaktować się pod numerem telefonu 501 082 510.

13.10.2019 r.

Ks. kan. Marek Maciążek

pw. św. Tomasza Apostoła
Osiedle Kasztanowe 85